Dřevěné doplňky v koupelně

Ačkoli by se mohlo zdát, že dřevo patří  mezi materiály, které jsou do koupelny nejméně vhodné, používají je designéři často a rádi, protože každý přírodní prvek v koupelně vytváří příjemnou atmosféru.
K tomuto účelu souží především vybrané druhy dřeva se speciálními vlastnostmi, jako jsou cedr, týk, bambus nebo tepelně upravené dřevo ( Thermowood) s inovovanou strukturou, které je dosaženo tepelnou a vlhkostní úpravou. Někdy se “obyčejné” druhy dřeva moří tak, aby napodobily tropické  dražší druhy.
Levnější variantou je podýhovaný nábytek, který ale musí být pro použití v koupelně ošetřený několika vrstvami odolného laku. Relativně levnou a odolnou variantou představuje imitace dřeva – použití folie s dekorem.
Čerpáno ze zdroje: marianne bydlení leden 2012

Protože se dřevo a dřevěné doplňky začaly v českých koupelnách objevovat stále častěji, i my jsme se rozhodli zahrnout do své nabídky doplňky do koupelny , kde je dřevo žádaným estetickým prvkem.  Tyto koupelnové doplňky jsou v kombinaci bambusu a nerez oceli, jako například u kolekce Bonja bambus nebo u kolekce Ginella, ve které se snoubí tmavé dřevo s bílou keramikou a celá tato kolekce vytváří jedinečný estetický design.
Dřevo přináší do koupelen nejen nádech luxusu a jedinečnosti, ale především hřejivý pocit tepla a uvolnění.

Článek byl publikován v rubrice Bytové doplňky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře jsou uzavřeny.

Zobrazení 1. – 2. z celkem 2
  • Plovoucí svíčka – černáPlovoucí svíčka černá

    Plovoucí svíčky černé – drobný doplněk, který dokáže vykouzlit vyjímečnou atmosféru Velikost: 50 mm Doba hoření: cca 4,5 – 5 … Více →

    Koupit: Plovoucí svíčka - černá Plovoucí svíčka - černá 8 Kč
  • Bílý ubrousek – BrillianceAkční cenaUbrousek Brilliance

    Bílý ubrousek z řady Brilliance je vyroben z pevného savého materiálu připomínající plátno. Třpytivý design je tou pravou třešničkou Vaší luxusně prostřené … Více →

    Koupit: Bílý ubrousek Brilliance Bílý ubrousek Brilliance 10 Kč

Košík

777 630 627

Po – Pá: 8:00 – 16:30

© 2018 E.gatta, veškerá autorská práva vyhrazena | web design: IdeFixx @ IT-PRO s.r.o.